tel. 606 308 964 | tel. 94 35 432 02 | bukowinski@wp.pl
Loading...
Imprezy okolicznościowe 2020-05-23T14:10:13+02:00

Co oferujemy?

Imprezy okolicznościowe to jedne z ważniejszych uroczystości w naszym życiu – szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę wesela, chrzciny czy jubileusze. Warto zatem zadbać o to, aby były one zorganizowane z dbałością o wszystkie szczegóły – tak, aby uczestnicy na długo zapamiętali wyprawione przez nas przyjęcie. Zawsze staramy się podkreślić podniosły charakter uroczystości , troszcząc się o zachowanie odpowiedniej atmosfery. Dzięki temu uczestnicy na długo zapamiętują daną imprezę, która będzie się kojarzyć z samymi miłymi
wspomnieniami.

Oferujmy możliwość organizacji imprez firmowych -bankiety, spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne, imprezy dla firm .
Impreza firmowa w założeniu ma na celu polepszenie atmosfery wśród pracowników, zgranie całego zespołu, a także wzmocnienie najlepszych cech teamu. Każdą ofertę tworzymy indywidualnie, biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania, budżet, a także charakter i wielkość grupy. Organizujemy zarówno kameralne imprezy okolicznościowe dla małych grup, jak i niepowtarzalne eventy biznesowe dla wielu gości.
Chrzciny to okazja do spotkania nowo narodzonego dziecka z rodziną ale również ważny dzień dla maluszka. W ten ważny dzień warto zadbać o wyjątkowe miejsce w którym miło spędzi się czas w gronie najbliższych. Organizując przyjęcie w naszym Ośrodku ,mogą być Państwo pewni iż zarówno wasza pociecha jak i goście będą miło wspominać to wydarzenie.
Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowo ważny dzień w życiu dziecka. Jest ona również wspaniałą okazją do spotkania w gronie rodziny i przyjaciół. Do każdego takiego przyjęcia podchodzimy indywidualnie i staramy się aby ten ważny dzień był wyjątkowy zarówna dla dziecka jak i rodziców. Organizując przyjęcie w naszym Ośrodku ,mogą być Państwo pewni iż zarówno wasza pociecha jak i goście będą miło wspominać to wydarzenie.
Wszystkich, którzy z okazji, np.: rocznicy urodzin, ślubu, imienin pragną cieszyć się w gronie swoich najbliższych zapraszamy do Ośrodka „Bukowina „ .W zależności od Państwa życzeń skomponujemy odpowiednie menu. Zapewniamy kameralność oraz wysoki poziom usług. Oferty przygotowywane są pod indywidualne gusta i preferencje naszych Gości.
Ośrodek „Bukowina” stanowi idealne miejsce do organizacji uroczystych spotkań konsolacyjnych. Przygotowujemy konsolacje i stypy dla rodzin oraz bliskich znajomych osoby zmarłej, dbając w tym czasie o odpowiednią atmosferę i gwarantując najwyższą jakość usług w zakresie wyżywienia.
Oferujemy kompleksową obsługę cateringową na wszelkiego rodzaju przyjęcia z bezpłatną dostawą na terenie Kołobrzegu . Oferujemy Państwu urozmaicone zestawy potraw , przekąski w zależności od charakteru uroczystości lub menu stosowne do życzeń klienta,
Możemy zorganizować zamówienie na wymarzony piętrowy tort oraz wszelkie inne ciasta i słodkości na przyjęcie weselne.

Galeria zdjęć